| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut ce sexy este terorista islamica?

Răspuns Câştigător
| TanteMarianne a răspuns:

Nu

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sexy sexy dar TERORISTAlaughingSi s-a terorizat singura saraca.

| PorumbRodica1965 a răspuns:

Nu intra la categoria religie saraca. Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place fata ei.
Oana e Doub?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai e Ana. Dar O ala e un romb. Pai e o firma sau o agentie. Oricum ANA este cel mai frumos nume romanesc. Clar! Pentru mine. Dar o luam ca atare in acest caz. Cum spuneam si altcuiva imi plac firmele si agentiile. Ce ne-am face fara ele? Si numele meu daca pui prima litera din cuvantul tradus din ebreica mai da un "s". Adica TASS. E o agentie ruseasca deci chiar imi plac astea. Nu am pus tass cu 2 "s" si am preferat asa deoarece se vedea urat "ass"-ul ala laughing

| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Terorista a încercat SA OMOARE

| anonim_4396 explică (pentru NiculaLoredanaAndreea):

Da e bunaaaa! laughing