| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Ati vazut filmul Mama? Eu l-am vazut de curand si vreau sa mai vad si altele mult mai de groaza ca Mama. Stiti filme mai de groaza ca Mama? Cele mai de groaza filme pe care le stiti. Va rooog

5 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

E filmul ala in care tatal a 2 copii este omorat (de un spirit, ceva)si cei 2 copii dupa mult timp trait intr-o cabana se muta la unchiul lor unde se petrec tot felul de fenomene?laughing(nu prea retin numele filmelor)

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

- Insidious
- Wrong Turn
- SAW
- Scream
- The Grudge
- Darkness
- Evil Dead
- The Purge
- The Cabin In The Woods
- Jug Face

Acestea sunt filmele HORROR pe care le-am vizionat în ultima vreme şi mi-au plăcut.
Sper să-ţi placă şi ţie.

Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am vazut "Mama" si nu mi s-a parut chiar asa de groaza. In schimb niste filme mai horror ar fi seria "Saw" care e de-a dreptul geniala (sunt 7 filme) si Final Destination (si astea-s mai multe la numar).

| AnaRadu a răspuns:

Hei.
-->John dies at the end
-->Hansel andr gretel with hunter(nu stiu cât de groază e)
-->Warm bodies
-->Carrie
-->Evil dead
-->World war z
-->Maniac
Uite şi un site: http://www.go4it.ro/......-10337166/
Sper că te-am ajutat.