| Brittanie a întrebat:

Ati zambit astazi? De ce?

Răspuns Câştigător
| Sharlyzz a răspuns:

Da,am zambit astazi, ieri si voi zambi si maine.Zambesc din orce,zambesc pentru ca imi place viata,zambesc pentru ca iubesc,zambesc pentru ca ma simt bine,zambesc pentru ca sunt iubita,zambesc atunci cand cineva spune o gluma, zambesc cand ma uit la "el", zambesc atunci cand dansez:zambesc din orce.Chiar si acum, cand iti scriu raspunsul, zambesc.:X

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Uite motivul: O fetita vede pe strada un catel care tocmai facea vrute si nevrute cu o catelusa si il intreaba pe tatal sau ce fac. Tatal, jenat, ii raspunde: happy
- Catelusa nu vrea sa se duca acasa si cainele incearca sa o duca el acasa.
- Ahaa… asta era ieri cu mama, noroc ca se tinea bine de chiuveta, altfel postasul o ducea in mod sigur la posta…laughing
Sa ai o seara plina de zambete!

greece12
| greece12 a răspuns:

Am zambit.
Iesise soarele, l-am salutat!

| Turquoize a răspuns:

Dap.de fata unuialaughing) Glumesc.de o gluma.de fericire.chiar de multe orihappy

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Da...printre miile de probleme.am zambit.pentru ca m facut varamea sa radlaughing

| Bubuuuu a răspuns:

Da,am zambit.Pentru ca am avut alaturi prietenii care imi fac ziua mai buna, care glumesc si care ma fac sa ma simt bine. Am zambit pentru ca am vazut o comedie pe Antena, pentru ca e inca este weekend si pentru ca sunt fericita. Te-am pupat :*:*

| вèiiiвiii a răspuns:

* M-a facut un ingeras de copil sa zambesc happy.