| rafaelraffi a întrebat:

Atunci cand o fata spune "niciodata", ce vrea sa spuna de fapt?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Inseamna ca te asteapta maine, nu azi.

| OldSoul a răspuns:

Ai impresia ca limba romana e diferita de la baieti la fete?
Niciodata ramane niciodata...
daca nu stii ce inseamna niciodata -> http://www.dex.ro/niciodat%C4%83

Iar acum un raspuns mai serios la intrebarea asta nici nu pot sa iti dau, de unde vrei sa stim noi contextul in care ti-a spus ea "niciodata"?

| seremetova a răspuns:

Depinde care a fost intrebarea daca intrebare era ceva la cre fata nu vroia sa mearga ea pote sa spuie ca niciodata nu va face lucrul acela sau altceva dar totul depinde de intrebare