| anonim_4396 a întrebat:

Auziti; am o fata in clasa si imi place de ea..Sa ii spun direct ca o plac ..si daca i-as spune oare mar place si ea?

4 răspunsuri:
| Valleria a răspuns:

Nui spune direct. Flirteaza cu ea (prin sms mai bine pentru ca fetele sunt rusinoase tare) si daca vezi ca flirteaza si ea cu tine ai sanse, daca gaseste intodeauna motiv ca sa nu vb cu tine sau iti scrie numai cand pui o intrebare mai bine cauta alta fata.

| condru a răspuns:

Nu ai de unde sti pana nu incerci, intr-un final nu ai nimic de pierdut daca ii place de tine poate o sa fi cu ea si daca nu ai incercat macar...si daca nu sti ce sa ii zici incearca prin a ii spune ce simti pentru ea sau incepe cu un copliment gen:ai ochi frumosi...

| Apollonir a răspuns:

Daca nu o intrebi nu ai de unde sa stii... Spune-i doar esti barbat laughing

| Ilusi00n a răspuns:

Invit-o la un suc dupa ore si daca te refuza inseamna ca nu este interesata de tine.