| Oana04 a întrebat:

Sunt in clasa cu un baiat care ma place si eu il plac pe el.Numai ca, el nu stie ca il plac si nu stie ca eu il pplac pe el.Ce as putea face sa iasa la iveala sau sa-si de-a seama fara sa i-o spun direct? Funda...

4 răspunsuri:
| greenmile00 a răspuns:

Deci serios, cea mai buna metoda e sa ii spui direct. Asta inseamna sa ai incredere in tine, si sa demonstrezi ca esti o fata cu adevarat puternica... ai sa te miri cum barbatii chiar apreciaza asta.

Succes,
http://fete-singure.miradct.com/sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greenmile00 Are dreptate tongue Barbatii chiar adora astfel de lucruri, dar incearca sa pari putin timida happy Este mai bine asa, ca sa vada ca tu chiar il placi si vrei sa i-o spui direct, chiar daca ti-e greu happy Incearca asta tongue Mult succes :*

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Incearca sa stai langa el de fiecare data cand ai ocazia, iar faza clasica cand el pune mana undeva prefate ca din greasela pui mana ta peste a lui si cand e momentul potrivit sa-i zici urmatoarea :
- Sa stii ca mie imi place de tine asa sfios. Bafta!

| Anonimaa77 a răspuns:

Spune-i ca il placi, ca poate daca nu o faci va veni alta care o va face, si tu vei regreta ca nu i-ai spus.
Bafta! :*