| Noask a întrebat:

Avand parul brunet... daca il "speli"cu apa oxigenata se va deschide?happy...cum as putea sa ajung la un saten deschis. fara a merge la salon?happy

1 răspuns:
| ♥.Sagemix a răspuns:

Nu stiu daca se va deschide cu apa oxigenata, dar iti pot spune.
o prietena are parul - un saten foarte inchis, tot spre brunet, dar timp de cateva saptamani - o luna, si-a clatit parul cu ceai de musetel pe varfuri si acestea i s-au deschis. spre mirarea mea, spre un saten foarte deschis.
E un remediu mai natural, si ai putea sa-l incerci, inainte de a aplica cine-stie-ce minuni pe parul tau. Plus ca nu afecteaza parul.