| LoOvE a întrebat:

Apa oxigenata deschide la culoare parul? Daca nu, ce as putea folosi pentru a-mi deschide parul?
p. s-am parul saten inchis (spre negru) si vreau un saten deschis

Răspuns Câştigător
| PufiCiufi a răspuns:

NU incerca apa oxigenata. Ea nu iti deschide parul! Ti-l decoloreaza! Asta inseamna ca o sa ai blond spre alb in cap asa ca nu incerca prostia astawinking.

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Ceai de musetel

| glamvintage a răspuns:

Buna! Apa oxigenata iti poate deschide parul la nuanta dar il si distruge intr-un foarte, mare hal. Opteaza pentru o vopsea buna, o nuanta de blond de ex.

| LikeABossBaby a răspuns:

Prosti,am incercat combinatia cu ceai de musetel lamaie si apa oxigenata si a dat roade de la un saten mediu am ajuns la un blond inchis si daca incetezi folosirea parul o sa se inchida la loc si cu cat il vrei mai deschis(parul) cu atat trebuie sa persisti mai mult

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Incearca COLOR OFF, este un decolorant profesional rusesc ce nu arde parul, e foarte bun: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional, aici vezi mai multe poze, inainte si dupa decolorare, il poti comanda la nr 0754921669