| IonGeorgica a întrebat:

Avem ceva fani Levi (Friends Show) care in inteleg foarte bine pe Levi? Ca as vrea sa gasesc niste raspunsuri la niste intrebari

Răspuns Câştigător
| Sticket a răspuns:

Of,ai vazut episodul cu binecuvantari cel de 40 minute? acolo sunt o gramada de tehnici de manipulare doar ca el le spune intamplari sau cum sa faci sa se intample ceva, e tot o tehnica de manipulare, pur si simplu iti concentrezi atentia pe o comanda si pe cel care vrei sa o indeplineasca ceva de genu spui in gand uitandu-te la persoana respectiva "pune mana pe... sau fa...". Levi a zis ca atentia ta e cea mai importanta.

5 răspunsuri:
| Sticket a răspuns:

Ia zi mosule.

| IonGeorgica explică (pentru Sticket):

Sti ca a zis intr-un episod ca un fan de-al lui a reusit tehnica aia de manipulare.A dat un ordin mamei lui sa-i faca un ceai si peste cateva minute mama lui era acolo cu ceaiul.Tu stii tehnica? Daca da te rog impartaseste-o cu mine.Ai face un bine enorm

| IonGeorgica explică (pentru Sticket):

Domule,ai multumirile mele!

| IonGeorgica explică (pentru Sticket):

Mai am 2 intrebari

1.Pot controla si obiectele cu atentia

2.Crezi ca meditarea o sa ma ajute?

| Sticket a răspuns (pentru IonGeorgica):

1.Iti dai seama ca e nevoie de ani, nu? si plus ca levi a zis ca daca vrei sa faci spectacol lu puterea ta o pierzi plus ca nici el nu a reusit.
2.Depinde ce intelegi prin meditare.

| Sticket a răspuns (pentru IonGeorgica):

Of,ai vazut episodul cu binecuvantari cel de 40 minute? acolo sunt o gramada de tehnici de manipulare doar ca el le spune intamplari sau cum sa faci sa se intample ceva, e tot o tehnica de manipulare, pur si simplu iti concentrezi atentia pe o comanda si pe cel care vrei sa o indeplineasca ceva de genu spui in gand uitandu-te la persoana respectiva "pune mana pe... sau fa...". Levi a zis ca atentia ta e cea mai importanta.