| VladLungu a întrebat:

Aveti idei de declaratii de dragoste? Sa fie pentru o fata.
Funda pentru cea mai buna!

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Sal.Zi si tu asa:
Intai incepi cu numele si apoi sentimentele tale:
"Ana, Maria etc esti o fata foarte frumoasa si desteapta.Traiesc prin tine: de fiecare data cand te vad imi luminezi calea, ma faci sa fiu un om mai bun.Te plac mult(daca este in cazul noi unei prietene sau te iubesc daca este cazul unei iubite) si imi doresc sa fiu cu tine toata viata(decat doar daca va iubiti zici asta). Cand ma uit atent in ochii tai ma cufund in frumusetea si minunatia lor! Nu stiu ce as face fara tine; as bate campiile orasele tarile si chiar mai mult ca sa te gasesc! Daca ai pleca de langa mine eu nu as suporta durerea si tristetea pe care mi-ai provoca-o!"
Daca mai vrei declaratii de dragoste, ura, prietenie, familiare etc. trimite-mi un mesaj pe privat.

Ms. Funda?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca este dragoste adevarata nu ai nevoie de tipare.Trebuie sa vina instantaneu din suflet, din inima.Bafta.

| Uza a răspuns:

Nu trebuie sa memorezi un text dupa net si dupa sa il spui, spune-i exact ce simti, ce simti pentru ea, spune-i folosind cuvintele tale, nu trebuie sa fi vreun Eminescu, important e sa-i spui cu adevarat ce simti si crede-ma asta conteaza foarte mult pentru o fata. Sufletul tau e cea mai buna idee.

| TotiSuntemSpeciali a răspuns:

Spune-i ce simti cu propriile cuvinte. Daca iti zice cineva niste declaratii nu au inportanta daca tu nu i le spui din inima. puppy dog eyes Dar infine poate nu esti genu ala... Incearca asta : Esti sufletul meu pereche, fara tine nu traiesc. Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes