| Xab a întrebat:

Aveti incredere in prietenul/prietena cel/cea mai buna a iubitului/iubitei? Va intelegeti bine, vorbiti mult, totul este ok, dar ii puteti marturisi anumite senzatii/trairi/situatii fiind aproape siguri ca nu-i va spune nimic prietenului/prietenei sale?

1 răspuns:
| bybynskeala a răspuns:

Eu nu prea am incredere intr*o persoana pe care nu o cunosc de mult. daca prietena iubitului meu este si prietena mea si ii cunosc caracterul atunci ii dezvalui ceea ce simt in anumite momente... daca aceea persoana o cunosc prin prietenul meu nu ii destainui nimic pentru ca nu cred ca va tine secretul si ii va spune imediat prietenului:*sper ca te*am ajutat