| Anoniim18 a întrebat:

Ce a-ti face daca a-ti fi indragostit/a de prietenul/prietena prietenului/prietenei voastre?

Răspuns Câştigător
| DanielDaniel13 a răspuns:

Intre tine si iubitul prietenei tale nu poate fi vorba de dragoste.
doar de atractie corporala si probabil ca si sexuala de obicei prietenele vorbesc intre ele (vai ce bun e al meu iubit la pat si toate cele dupa care te gandesti ca vrei si tu iubitul ei)
asa se intampla mai mereu nu poate fi vorba de dragoste.
cel mai bine spune-i prietenei sau tine-o secret pana vezi un semn si de la celalalt, o faceti dupa care ii zici peietenei tale k al ei iubit de fapt nu o iubeste si iesiti incastig toti 3

| Anoniim18 explică (pentru DanielDaniel13):

Nu poate fi vorba de asta pentru ce ea nu imi povesteste ce se intampla intre ei tot ce stiu stiu de la el (el imi povesteste foarte multe zice ca ma considera o prietena apropiata)
P.S.:de un timp ei se cearta foarte des, aproape zi de zi si asta din cauza ca ea crede ca intre mine si el e ceva

| DanielDaniel13 a răspuns (pentru Anoniim18):

Explica-i ca nu e nimic intre voi doar ca el nu vorbeste cu ea si tot ce are de spus iti zice tie.probabil tipa e putin disperata si de aceea nici el nu ii spune ce are pe suflet, or sa se desparta in ritmul asta si daca el vrea sa fie cu tine iti va arata asta. nu e bine sa te duci tu la el lasa sa vina totul de la sine

| Anoniim18 explică (pentru DanielDaniel13):

Multumescc! big grin

| Anoniim18 explică (pentru DanielDaniel13):

Mda ai avut dreptate s-au despartit... si de cand nu mai e cu ea se poarta tot mai aiurea.:-

| DanielDaniel13 a răspuns (pentru Anoniim18):

Tot mai aiurea cu tine?straight face sau cum baga id lolo_2006_gr sa vb daca vrei

7 răspunsuri:
| rdsLINK a răspuns:

Ias spune prietenului meu ca sunt indragostit de prietena lui si ai voi spune si ei ca o iubesc. Simplu. Funda?big grin

| Constantin_Cosmin_1985 a răspuns:

Eu unul as incerca sa nu distrug ce altii au cladit. Poate va veni vremea cand ea va fi singura si atunci va fi sansa ta. Pana atunci incearca sa te distantezi de ei ca si cuplu.