| matadoru a întrebat:

Aveti sau ati avut porecla? daca da care a fost?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Porecla mea e "sonny" pentru ca sunt nebuna laughing (sonny inseamna nebuna in spaniola).

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Piciu`. Numai tata imi zice asa cevahee hee

| Floreenofficial a răspuns:

Foarte multe. dar poreclele sunt trecatoare nu raman pe viata.winking

| Libelle a răspuns:

Mie imi ziceau intra sasea ``nas in vant``laughing

| Veve :X a răspuns:

In a6a mi se psunea ``baby blue`` laughing pentru ca imi placea la nebunie albastrul laughing

dar acum imi zic ``madytzy`` cati`va thinking sau un coleg imi spune ``blondoo`` laughing cu toate ca sunt bruneta laughing

| Pupily92 a răspuns:

Pai un coleg imi zicea camila.ca imi faceam parul cret.si zicea ca sunt camila. thinking marijuana, blonda... unii baieti imi zic pissy, printzy...restul imi zic pe nume.

| roberta_3262 a răspuns:

Mi se pare normal sa ai macat o porecla chiar daca nu-ti place.Cand eram mai mica copii imi spuneau Fitoasa laughing)

| sissi a răspuns:

Mie mi se soune Dee Dee(din desenele cu Dexter) pentru. ca is inalta si am picioarele lungi si ca uneori is la fel de stresanta ca si ea

| ame_3387 a răspuns:

Usp

| šρяίηģ a răspuns:

Da, am avut o porecla: Missy.

| danky a răspuns:

Pana imi spuneau si ink imi mai spun

| Im.GIulee a răspuns:

Mie imi zic corcky dar habar nu am de ce si mazariche pentru ca cica am cap de mazare straight face

| xdgirl18 a răspuns:

happy Eu am avut porecla "Pigi", pentru ca sunt grasuta (dar nu foarte grsa)Si azi ma mai striga prieteni :Hei Pigi, de ce n-ai intrat ieri pe mess? Sau cesti de genul asta XD

| matt a răspuns:

Ultima mea porecla este matiz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marijuana, blonda... unii baieti ma mai alinta pissy, printzy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casper - ca am pielea alba si Iepuras - ca am dintii din fata putin mai lati big grin

| YukiMrM a răspuns:

Mie imi spune 'teribilu' laughing