| BAd-RoMaNcE a întrebat:

AVETI UN MODEL IN VIATA?

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Tatal meu, care ne-a crescut singur si pe mine si pe sora mea, fara sa devina un alcoolic sau un afemeiat. Un om destept, cu suflet mare care a stiut sa ma indrume in viata si caruia ii multumesc pentru ceea ce sunt. Il apreciez si il iubesc enorm de mult, imi pare rau ca nu mai sunt langa el, sa il pot ajuta si eu acum ca am mai crescut.

17 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Da, modelul parintilor mei, mereu sinceri, afectuosi si indragostiti unul de celalalt.

| covexrobu a răspuns:

Sincer incearca sa fii tu insuti. Este cel mai bine. Degeaba o sa incerci sa fii ca cineva ca nu ai sa poti. Si asa zisele modele de fapt nu sunt chiar asa bune precum ai putea crede. Cel mai bine sa iti fii propriul model.

| fabiola a răspuns:

E bine sa ai modele in viata, iti da curaj, incredere... dar si mai bine ar fi sa lupti ca tu sa devii un model in viata!

| Ben. a răspuns:

Nope!

| mami a răspuns:

Proverbe

| DiMoDi a răspuns:

Dap! bunicile mele, fiecare deosebită în felul ei, deşi erau din "lumi" total diferite. Îmi place să cred că am luat (sau învăţat) ce-a fost mai de preţ de la fiecare happy

| Paula a răspuns:

Da, nasha mea... este unikata, pur si simplu o ador pentru faptul ca'i asa de increzatoare.

| NimeniCuActe a răspuns:

Hmm... nu... mai bine nuhappy

| marbal a răspuns:

Exemplu de model in viata: http://marycix.net/2010/08/18/un-model-de-viata-

| Lorenada a răspuns:

Da, modelul parintilor mei, sinceri, intelegatori si iubitori de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bunicul meu. a trait doua razboaie, a trecut foametea, a crescut8 copii, nepoti la greu si a murit la 93 de ani.de ulcer ca nu a mai vrut sa se opereze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai am un model.cusat di mama mr pi etamina.bai frumos tari bai. cu motivi nationali sI ultra nationali, cu flori di mac si sanzaieni si sicoari di ogor, bai Ii jali di frumos si mai.am sa vi-l arat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un model pentru mine sunt eu insami. dar daca e sa aleg un model as alege pec mama mea bunica mea si profesorii mei fiindca se spune ca sunt ca si familia noastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mada_yulia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt modele, dar putine! in primul rand, parintii(sunt modele) dar, un ANTIMODEL este TRAIAN BASESCU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe Selena Gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu