| Kimy_8371 a întrebat:

Voi ce model aveti in viata? Si de ce?

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Eu sunt propriul model, invat din propriile greseli si ma orientez dupa propriile gusturi.Nimeni nu-mi traieste viata, si nici eu pe a lui.Desigur,aud si parerile celorlalti, experiente de viata, invat cum sa fiu o persoana mai puternica, si corecta.

| showtime1 a răspuns:

Sincer: parintii. Ei ma cresc, pana la urma.

| ada_9063 a răspuns:

Buna...pf pai sa spunem ca am 2 modele o femeie si un baiat tongue, adica mama odata pentru ca e prea tare nu ma cert cu ea imi ia tot ce vreau vb absolut orice! cu ea e draguta cu toti happy mai fumez cu ea de fatatongue si as vrea sa fiu ca ea cand, cresc sa ma inteleg la fel cu copii mei. Iar al doilea e nasimiu mik ma rog are 19 ani big grin e fff deschis si ma ajuta in orice probleme e alaturi de mine ca un fratetongue...

| riddler a răspuns:

Pay unul ar fi jay-z iar celalalt muhammad ali. daca ai citi despre viata lor si cum au ajuns ceea ce au ajuns, ai intelege de ce.