| anonim_4396 a întrebat:

Avril Lavigne sau Taylor Swift?
happy >-eu zic ca-s pe aceeasi lungime de unda.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Avril Lavigne. E deosebita. Nu se poate compara cu Taylor. De fapt, mai bine nu spus nu o poti compara pe Taylor cu Avril. Avril e superioara. Si nu doar ei, ci fata de majoritatea cantaretelor. Toate melodiile ei prezinta ceva extraordinar. Are un stil aparte. Sunt fan Avril si asa voi fi o viata.

8 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Avril Lavigne

| Mwhahahaa a răspuns:

Avril Lavigne se stie.smug

| Iziii:x a răspuns:

Avril lavignelove struck
Canta mai binebatting eyelashes

| Georgianna3723 a răspuns:

Eu optez pentru Avril. E speciala, nu mai are rost sa comentez mai multe. Imi place si Taylor, insa Avril e clar cu mult deasupra ei.

| Andra_5221 a răspuns:

Avril Lavigne.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avril nu se poate compara cu Taylor. Canta mult mai bine ca ea, o intrece in multe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce tuturor le place avril eu cred ca taylor e mult mai frumoasa

| july_3501 a răspuns:

Avril