| XRuXx a întrebat:

Ce pare aveti despre Avril Lavigne si Taylor Swift?
1]. Ca si cantarete?
2]. Sau ce parere aveti despre vociile lor?
3]. Care va place mai mult?
-Avril Lavigne;
-Taylor Swift;
Va astept cu raspunsuriwinking
Multumesc Anticipat!

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

1.Avril Lavigne e o poserita care se crede mare punkista, cand de fapt, ea canta pop cu ceva influente rock toata ziua.Nu imi place,chiar mi-e antipatica, dar recunosc ca When You're Gone e o melodie destul de reusita, de departe cea mai buna a ei. Taylor Swift stie sa cante la chiatara.Si atat. Vocal, ma face sa imi doresc sa imi dau o gaura in urechi, nu are voce.Nu prea o suport pe niciuna, fac de rusine muzica adevarata.
2. Vocile amandurora sunt slabe.
3.Niciuna!

| KatnissEverdeen a răspuns:

Nu se pot compara deoarece sunt total diferite.dar având în vedere că ai intrebat,, 3]. Care va place mai mult?,, trebuie să aleg una ...deci Avril Lavigne

P.S. asta e părerea mea

| Gorath a răspuns:

Varza,cel putin Avril.

| HappyPebbles a răspuns:

Personal le ascult pe amandoua.Sunt fana infocata a lui Avril, dar o apreciez mult si pe Taylor.Nu le poti compara:au stiluri diferite, melodii diferite.

Mi se par cantarete foarte bune.Versurile lor, muzica lor exprima mult si nimeni nu poate sa spuna ca nu sunt talentate.Au stiluri proprii si se afirma prin asta.Desi imi e greu, o prefer pe Avril, dar si Taylor este foarte talentata si are melodii chiar bune(de ex Back to December).happy

| XRuXx explică:

Multumesc pentru raspunsuri si da asa este nu le putem compara pentru ca au stiluri diferite Avril Lavigne canta : pop-punk iar Taylor swift canta :Country si Pop