| andreea10mega a întrebat:

Azi am aflat ca baiatul pe care il plac ma place dar acum nu ma mai baga in seama.De ce?

Răspuns Câştigător
| TamasTyphoon a răspuns:

E genul de baiat timidbig grin...vb cu elwinkingsi nu-l presa prea tare...dac va placeti reciproc lucrurile se vor aranja de la sine; D bafta sper ca ti-am fost de ajutor; D

2 răspunsuri:
| vampirghimbir a răspuns:

Pentru ca ii este rusinewinkingel stie ca tu il placi? oricum lasa-l cateva zile... apoi vorbeste din nou cu el. Daca intr-adevar este timidwinkingii va trece daca vede ca tu nu te vei comporta diferit cu el. Deci pe scurt incearca sa fii la fel cum erai si inainte sa aflii...

| pufoshenia24 a răspuns:

E prea rusinos. iesiti odata la un suc si discutati... eu zic ca daca il iubesti si el te iubeste merita sa incerci. incercarea moarte nu are... mult succes!kisswinking