| Anileda a întrebat:

Azi am fost la o colega si ea sta la bloc si un vecin de al ei in timp ce nu era atenta: Ce stai tu cu urata asta? eu nu am avut timp sa ii raspund ca a plecat, dar am ramas uimita ( in jur de 20-25 de ani cred ca avea barbatul respectiv) oare de ce a spus lucrul asta? multumesc

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil fata ii este antipatica. Probabil gandesc viata in mod complet diferit.

| cristina_3322 a răspuns:

Barbati fara creier!

Frumosii lu` peste.Se plictisea, si s-a bagat si el in seama putin.
Oricum probabil a zis asa ca are alt gust la fete, si nu ia plkt amica ta. e prost nu trebuie bagat in seama!

| cosima11 a răspuns:

Poate a zi sin gluma, cine stie.nu trebuie sa bagi in seama toate rautatile oamenilor :*:*

| OanaOana9 a răspuns:

Cu siguranta uni chiar nu au creier si se plictisesc de numa, trebuie sa se faca si ei cumva remarcati.Nu baga in seama chiar tot ce spun oameni pentru ca exista foarte multa rautate. Pupici!