| Feffee a întrebat:

Nu stiu ce sa cred... un prieten intr-o seara m-a sarutatlaughingasta s-a intamplat acum o saptamna iar astazi cand am plecat de la scl ne-am intalnit si am mers putin cu el si m-am oprit am vrut sa astept o colega si mi-a zis hai mergi cu mine si m-a luat de mana si am ajuns la mine la bloc si mi-a spus doar pa-pa, am intrat pe mess am vb si din vb in vb m-a intrebat ce baieti imi plac din liceu si i-am spus si mi-a spus si el ce fete ii plac si mi-a spus ca ii place si de mine doar k ar trebui sa imi schimb frezalaughingsi nu prea am texte nu stiu la ce s-a referitstraight facenu prea stiu ce sa cred oare ii place de mine? sunt cam confuza:-s

3 răspunsuri:
| oAndyy a răspuns:

Cand te mai intalnesti cu el intreaba-l ce a vrut sa spuna, iar daca iti place de el tunde-te asa cum i-ar placea lui.(daca esti de acord cu preferintele lui)
Funda?

| elisabethia a răspuns:

Pai baiatul s-a referit la coafura ta.iti poti lasa parul desfacut sau il poti impleti caci arata foarte bine.

| Feffee explică (pentru elisabethia):

Mi-am dat si eu seama ca s-a referit la coafura, nu mi-am dat seama la ce s-a referit cand mi-a spus ca "nu prea am texte"

| RawrLexa a răspuns:

Un super ficial, asta este, ce ii place sa stea sub mai multe fuste cu siguranta.;-j!