| anonim_4396 a întrebat:

Azi am fost toata clasa la un restaurant sa facem pozele de album. O colega mi-a dat sa ii tin bani. Eu cu inca doi colegi am hotarat sa ii luam 10 lei. Am pus acei bani la plata meniului nostru cei 3. Cand i-am dat bani si i-am zis ca am pus 10 lei pentru noi, a inceput cu tot felul de injuraturi si urari tampite. La urma i-am dat bani. Nu ma asteptam la asta de la ea, ca ma intelegeam foarte bine cu ea. Eu sunt genu de om care pun la suflet si m-a deranjat acest lucru. Imi vine sa nu mai vb cu ea. M-a sunat de vreo 3-4 ori si nu am raspuns la tel. Voi ce ziceti? cum sa trec peste. Eu de obicei nu vorbesc urat cu nimeni si nici nu imi place sa mi se vorbeasca urat sunt foarte sensibil. Ce am facut a fost o gluma orisicum ii dadeam bani inapoi.

Răspuns Câştigător
| PureCherry a răspuns:

Pai te-ai gandit ca poate a fost o reactie de moment? Daca te-a sunat inseamna ca ii pare rau, si si-a dat seama ca nu a facut bine.Fiecare om cu personalitatea luihappy asa a crezut ea ca trebuie sa reactioneze, nu cred ca merita sa nu mai vorbesti cu ea din motivul astabig grin
Ps: Nu mai pune toate tampeniile la suflethappy ca nu e bine:*

Succes!

| Jameson a răspuns (pentru PureCherry):

Stiu ca nu e bine sa pun la suflet dar nu pot.

6 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Bani aveam, am facut o gluma.
Nu ma asteptam la asta din partea ei.
Ne intelegem foarte bine, dar am impresia ca la ea este doar de fatada. Eu o ajut in foarte multe privinte, si ea cred ca ma ia de prost.

| Guby a răspuns:

Hey, da, nu e frumos gestul tau. pute-ai sa-i spui mai intai ca vei imprumuta..sincer unora nu le plac ca sa fie facute lucruri fara stiinta lor...si da pe loc a fost nervoasa..ar trebuii sa raspunzi si sa vorbesti cu ea..va fi ok happy nu trebuie sa tineti in voi..comunicati si se va rezolvahappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai facut o greseala: ai luat din banii ei fara sa-i ceri voie.
Acum, tu esti cel suparat?! Daca ea te-a iertat si te cauta, nu e cazul ca tu sa-i intorci spatele. Nu uita: tu ai gresit.

| Dorassi a răspuns:

Si eu m-as fi enervat foarte tare daca imi facea cineva o farsa ca asta. De ce nu ii raspunzi, daca nu te mai suna sun-o tu sa vorbiti, sa-i spui ca-ti pare rau si chiar ca esi sensiil si te-a deranjat ce a facut?