| maria91r a întrebat:

Azi am vrut sa imi incarc telefonul.(vodafone)si in loc sa imi iau cartela cu numar mi-am luat fara...(adica doar codul acela de reincarcare).am o cartela dar nu mi-o accepta.si acum nu stiu ce sa fac.trebuie sa imi iau alta cartela cu numar?

4 răspunsuri:
| night_crawler a răspuns:

Pai ca sa-ti incarci telefonul nu-i nevoie sa-ti schimbi numarul de telefon happy *144*codul de reincarcare# ...asta e totwinking

| pepe a răspuns:

Dacă nu îţi acceptă cartela atunci este dezactivată.

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Daca nu-ti accepta cartela du-te si fatil tiam scris si la intrebarea de mai sus nu e de la cartela s-a stricat suportul ala de la carteala e 20 lei asa sa ti-l faci til resofteaza ...iti zice SIM neiregistrat stiu ca am avut si eu aceeasi problema deci du-te si fatil la un specialist la magazine de reparat telefoane ...succes :-P

| parishiltonbia a răspuns:

Care e codul de reincarcare? big grin