| 1Q a întrebat:

Azi m-am dus sa vad programu la doctorita de familie, vreau sa merg maine la ea casa imi dee o scutire de sport, insa pe usa scria teren, consultatii, eu trebuie sa ma duc la ea cand e la teren sau la consultati, ca nu vreau sa ma consulte prea mult ca scutirea asta vreau sa o iau in situatie cand eu sunt capabil sa fac sportu, deci cand trebuie, FUNDA

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Pe teren inseamna ca nu e in cabinet. Du-te cand la orele cu "consultatii" pentru ca atunci o gasesti. Si ca sa fii sigur ca-ti da scutire, vino cu o atentie ceva, gen flori, parfum...