| fzcsm a întrebat:

Azi noapte am ajuns de la Bucuresti si am adus titlul national la Oradea la juniori 3 la polo pe apa.Am castigat 10-3 cu Rapid Bucuresti, 9-3 cu Dinamo Bucuresti, 14-6 cu Steaua Bucuresti, 7-3 cu Viitorul Cluj si am facut un egal cu Triumf Bucuresti 8-8.Suntem Campioni!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincere felicitari. M-am gandit la voi si m-am rugat blushing pentru victoria voastra. "Campionii, campionii, ole ole oleeeeeeeee" happy

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bravooo!love struck

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bravooo!love struck
Ati castigat big grin Ti s-a indeplinit dorintabig grin

| Flav a răspuns:

Felicitari ma. Ma bucur sa avem si campioni printre noi. Sportul e ceva deosebit. Si eu am fost odata cand nu beam, nu eram golan si-mi vedeam de treaba vicecampion national la un sport. Si cat pe aici sa fiu campion, condusesem tot concursul, am ratat sa plec in Turcia mai departe. Prin clasa a 8 parca, ce amintiri.
Sper sa te tii de polo si sa ajungi departe. Puh, ce sport greu e polo. Eu nici nu stiu sa inot laughing

| Pepper9 a răspuns:

Felicitari! Sunt din Oradea, asa ca, la mai multe!

| Ben. a răspuns:

Felicitari.la mai mare!

| sorin a răspuns:

Felicitari.Bravo.

| emy a răspuns:

Felicitari! Tine-o tot asa!

| lacrimi a răspuns:

Felicitari! Si la cat mai multe victorii! Chiar ma bucur ca oradenii i-au invatat minte pe bucurestenilaughing.

| christabell a răspuns:

Bravo de mii de ori! Felicitari tot atatea! Sus bihorenii!

| victoria_8973 a răspuns:

Bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intodeauna impreuna cu voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma inscriu si eu.ma descurc pana la fundul apei. da sa nu ma lasati sa beau multa.sa ma ajutati sa ies. da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yupiiiii, yay... felicitari! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo applause

| qMentosanCuCola a răspuns:

=]]]] realy now si echipa de fete i-au batut pe Dinamo cu 10-2=]]