| LSJ a întrebat:

Cine Joca La pariuri, Online sau Ofline?

Va propun pentru astazi un bilet al zilei care contine trei ponturi fotbal :

FC Viitorul-Dinamo Bucuresti X2

Steaua Bucuresti - CFR Cluj 1

Rapid Vienna : Ried 1

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cred ca mai indicat ar fi sa dai astfel de recomandari in grupuri specializate de pariuri. Gasesti pe facebook multe. In orice caz, frumos ca te-ai gandit sa ajuti si pe altii. Eu merg acum sa joc un bilet cu: Taylor, van Gerwen (ambii Darts), Tomic, Cuevas, Fyrstenberg/Gonzalez (Tenis)

| LSJ explică (pentru AFR81):

Nu prea ma omor cu facebooku.am zis sa discutam si aici. Bafta la pariat!

| NevastuicAaA a răspuns:

Si unde este castigul din biletul asta? Cotele destul de mici...

| LSJ explică (pentru NevastuicAaA):

Nu am pus cotele, difera la casele de pariuri, fiecare le joaca unde crede.

| LimonadaBaa a răspuns:

"Pontul" tau putea sa-l dea orice amator de fotbalhappy

| LSJ explică (pentru LimonadaBaa):

Te astept cu niste ponturi happy

| LimonadaBaa a răspuns (pentru LSJ):

Eu nu sunt cu pariurile, dar imi place fotbalul, in special cel din afara. Sper ca nu ai luat-o in nume de rau!happy

| LSJ explică (pentru LimonadaBaa):

Si eu sunt fan meciuri din afara. Liverpool favorita. in rest tin cu toate echipele romanesti care joaca in Europa League si Liga Campionilor. Am incercat sa raman treaz azi noapte la Psg-Chelsea ("Guiness International Champions Cup" SUA, dar nu am rezistat laughing) Am vazut acum, Chelsea a castigat la penalty-uri

| LimonadaBaa a răspuns (pentru LSJ):

Greu cu fusul orar, stiuhappyImi aduc aminte ca anul trecut am stat pana pe la 03:00 treaz ca sa vad amaratul ala de meci din sferturile CM, Grecia-Costa Rica.laughing

| LSJ explică:

Este un site de pariuri gratis dar care plateste cu bani reali.
La inregistrare primiti 1$ cu care puteti incepe sa pariati. De fiecare data cand ii pierdeti, va da inapoi 0.50 centi si puteti paria din nou. Daca va inscrieti de pe linkul meu http://www.sportsplays.com/dan102.html primiti bani din pariurile mele necastigatoare si astfel va mariti balanta personala.