| NuConteazCineSunt0 a întrebat:

Azi s-au afisat repartizarea unde ai intrat la liceu. Am intrat pe edu.ro si la liceul respectiv scrie profilurile si la candidatii repartizati (la toate profilurile) scrie 28 si asta inseamna ca am intrat cu acele persoane care sunt cu mine pe lista la profilul respectiv?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of. Intri pe edu, selectezi județul și o sa vezi o lista cu elevii, liceele și profilele unde au fost repartizați. Pe același rand cu elevul scrie școala de proveniență, liceul unde a intrat și profilul. Apeși pe profil și acolo o sa îți apară toți elevii de la acel profil. Îți apare și în fata numelui al catelea ai intrat

| NuConteazCineSunt0 explică (pentru anonim_4396):

Nefolsitor. daca explica-i cum trebuie primeai funda sa stii

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuConteazCineSunt0):

Nefolositor? Ți-am explicat tot. Dacă e prea complicat primul răspuns pentru tine îți răspund asa.

Da, e asa cum ai întrebat.

| NuConteazCineSunt0 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am dat funda