| Alexutzul888 a întrebat:

Ba eu nu mai inteleg lumea asta, cand eram mai mic eram mai timid si imi era putin rusine cand vorbeam cu fetele si aia care se combinau cu ele erau mai tupesisti. Acum ca au mai trecut un an-doi si o relatie de vreo 3 luni si am ceva incredere in mine si nu mai sunt deloc timid, tot nu se lipeste nimic rolling on the floor) Ideea care e, mie imi plac fetele mai mari, pentru ca majoritatea de varsta mea au fite in cap. Si ma gandesc ca si asta e, vreo idee ceva?

6 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Caută una de vârsta ta, fetele mari nu se uita la tine. Bine, dacă e cu un an mai mare nu e problema diferența.
Fetele mai mari nu se uita la băieți mai mici pentru ca ele ii văd încă mici, poate imaturi, depinde de situație.

| Alexutzul888 explică (pentru Nirvanaaa):

Pai tocmai ca doar de la alea mari primesc mesaje inapoi rolling on the floor))

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Alea mari se uita după bani iar alea mici se joacă dea alea mari.

| Alexutzul888 explică (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Exact, dar culmea ca daca ma bag in seama cu alea mari, raspund si merge treaba, dar la alea mici direct seen rolling on the floor)

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru Alexutzul888):

Adevărat și asta.

| DanyTCD a răspuns:

No ce chestie?