| anonim_4396 a întrebat:

Bă vere deci nu mai suport, ma simt gelos într-una și nu știu ce sa fac..deci am un prieten la care țin mult, ma simt bine când sunt cu el, dar ce ma deranjează pe mine ii ca țin atât de mult la el încât as vrea sa fim frați de sânge și sa stam în aceeași casă, el are un frate handicapat care nu ii dă pace și îl tot lovește tare fără motive, de taică-su nici nu mai zic..nu suport chestia asta, de ce soarta a vrut ca ala sa fie fratele lui și nu eu și el și-ar dori sa fim frați de sânge.Ce am putea face? Va rog vreau răspunsuri serioase.N-aveți idee cum ma simt eu

11 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Puteti cel mult sa locuiti impreuna cand va angajati, sau chiar la camin, daca va alegeti aceeasi universitate, insa pana atunci nu prea vad solutii.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Io nu vreau sa mai aștept nici o secunda! Ok? Io acum vreau sa stau în aceiași casă cu el, sa ne facem frați de sânge asta ii cam imposibil din păcate, dar măcar sa stam în acelasi loc acum

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunteti minori, deci nu se poate in secunda asta.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Ba uite ca o sa se poată! Legea n-are nici un drept sa zică ca majorii au mai multe drepturi decât minorii...suntem toți oameni și trebuie sa avem aceleași drepturi fiecare! Și uite ca o să pot sa fiu doar eu cu el

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer, din felul in care te exprimi, incepe sa capete o alta tenta, nu doar de prietenie.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

La ce te referi?

| sammie a răspuns:

Ar fii bine ca atunci când creșteți, să vă întemeiați o casă numai a voastră în care să locuiți amândoi.

Acum puteți doar să ieșiți împreună și să dormiți unul pe la altul.

| anonim_4396 explică (pentru sammie):

Io amu vr sa stam în aceiași casă, nu când om fi mari...ca nu se știe niciodată când unul din noi poate da colțu și atunci o sa fie nașpa pentru mine sau pentru el

| AmandinaDragan a răspuns:

Nu stiu cum sa va faceti frati de sange dar puteti sa va faceti cumetri.

| anonim_4396 explică (pentru AmandinaDragan):

Adică cumetri? Zi mai clar ce înseamnă

| AmandinaDragan a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa-i iei din motz. ha ha ha