| ionutVUVUZELA a întrebat:

Bai cum pot sa imi aflu parola la mess ca nu stiu de ce dar nu mai merge de loc si nici intrebarile alea nu le mai stiu(ma refer la acele care le cere cand te inregistrezi)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ia spune-mi de aici poti sa intri? da clik pe sign-in
http://webmessenger.yahoo.com/
Recuperare parola in Yahoo Messenger (uitata) https://login.yahoo.com/config/login_verify2?
In pagina unde iti cere sa introduci id-ul si parola acceseaza linkul Help (de langa linkul Forgot your password?), dupa aceea acceseaza linkul Try sign-in help din sectiunea Question not answered here?, dupa care click pe linkul Yahoo! ID and Password (Working with your Yahoo! ID and password), apoi acceseaza linkul What if I forgot my password or Yahoo! ID? Pe noua pagina incarcata nu folosii linkul care te duce pe Sign-in Problems page, ci foloseste optiunea din josul paginii numita Contact Customer Care. Mai departe ar trebui sa te descurci daca citesti cu atentie indicatiile date.

| Irinutzapoopik a răspuns (pentru neluL):

Nelu, dar unde gasesc linkul Yahoo! ID and Password (Working with your Yahoo! ID and password)? plss ajuta-ma happy

| neluL a răspuns (pentru Irinutzapoopik):

Threadul asta are 1 an, nu mai e aceeasi cale de recuperare!

4 răspunsuri:
| romario97 a răspuns:

Vroiai sa inveti metode de a afla o parola?
Viziteaza site-ul meu, daca vrei sa afli parola
persoanei iubite sa vezi cat de incredere este ea
sau prietenii tai, afla ce cred despre tine!
sau alte motive pentru care vrei parola...
Pachetul contine informatii pas cu pas, scris, audio si poze.

http://mmc-system.ro/hackers/home_page.html

| Fifi_Claudiu_1987 a răspuns:

Sal sunt in Anglia si nu pot intra pe mess am uiat ce am scris la question ma ajuta cineva plsss?