| anonim_4396 a întrebat:

Baiatul pe care il plac e genul ala popular si arogant si odata mi-a zis ceva ce ar da de inteles ca nu ma place. Totusi, nu bag chestia aia in seama prea mult pentru ca nu ne cunoastem de mult timp. Nici macar nu am vorbit vreodata. Ce sa fac sa il cunosc, sa il bag inseama avand in vedere ca sunt timida?

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Nu mai fi timida si ia'l tare.
bafta

| DiaaA_2282 a răspuns:

Greu de munca cu genul acesta de baieti, stiu cum e! laughing
Cel mai bine pentru un asemenea baiat este abordarea directawinking! Se va "dezechilibra" si chiar deschide in fata ta spunandu-ti daca te place sau nu. Avand in vedere ca esti timida, nu-i nimic, cu totii suntem intr-un fel sau altul, doar ca trebuie sa-ti ascunzi timiditatea si sa ai putin tupeu, daca nu mai mult! smug Altfel nu rezolvi nimic! AI incredere in tine, esti o fata puternica si isteata, poti s`o faci! smug
Dar ai grija daca vorbesti cu el fata in fata, sa fie singur. Daca sunt mai multi prieteni prin preajma s-ar putea sa nu primesti rezultatul dorit, asa ca ai grjia sa fie singurel.
Multa bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, mai bine nu il baga in seama deocamdata