| andreiutzaa a întrebat:

Funda! vine banchetul si o sa fie acolo baiatul pe care il plac la nebunie. cum as putea sa "ma bag in seama" cu el. avand in vedere ca sunt timida?

Răspuns Câştigător
| crazygamer a răspuns:

Ii zambesti cat mai mult si cat mai frumos si iti garantez ca el se va baga in seama cu tine

2 răspunsuri:
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Pai.:-s.in primul rand vezi care sunt interesele lui(basket, masini etc). si apoi incearca sa sa te bagi in seama cu el in legatura cu unu dintre hobbyurile lui:de exemplu daca ii place voley:ai vazut meciul super de ierilaughing...intelegi tu

noroc!:*

fundita?big grin

| cinevainpanamea a răspuns:

Invitandu`l la dans?batting eyelashes