| Oliv99 a întrebat:

Baiatul pe care il plac nu ma place chiar daca el nu stie ca il plac.
As vrea sa nu ma mai gandesc la el...dar nu stiu cum. Ce pot face, funda :*.

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal
e un sentiment frumos iintradevar sa iti placa de cineva e frumos happy.dar nu poti optine ceea ce nu cunosti cu adevarat ..il cunosti asa doar cum arata prezenta persoanei dar sufletul nuhappy...incerca sa nu te necajesti happy..inutil..nuti face bine sincer. incerca sa faci ceva util pentru vitata ta sunt carti interesante pentru viata nu te gndi la asta..sau pe net poti gasi ceva interesant happyde ce sa nu alfi tu de la un baiat ca te apreciza tu ce spui fetele nu ar trebui s afaca asta ele primele un baiat trebuie sa spun ce simte primul.

| Oliv99 explică (pentru Axys):

Dar eu mi-am dat seama ca nu ma place, ma considera doar o simpla amica. Nu ii voi spune niciodata ce simt pentru el si voi trece peste asta...

| Axys a răspuns (pentru Oliv99):

Fi puternica\
!