| RoxyLove_5389 a întrebat:

Baieti am o intrebare:ce trebuie sa aiba o fata in general ca sa fie "prietena perfecta"? Ma refer si la caracter dar si fizic

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

Sunt pareri diversificate
pai sa iti spun parerea meaaaaa thinking
Nu exista nimic perfect dar noi incercam totul sa il facem perfect
Asa, pai sa nu stea suparata, infumurata si cu arfe ca isi ia zboru de cum vine laughing ( Dar depinde la ce te referi eu zic de iubita )
sa stie sa glumeasca sa nu fie proasta dar nici cea mai mare tocilara de aia rolling on the floor sa nu stea numai in casa dar sa nu umble de haimana pe toate strazile sa nu injure per ansamblu sa nu vorbeasca urat. Sa fie desteapta sa nu permita oricui sa zice orice despre ea >
Ai zis de fizic!
Paii... thinking
Sa nu fie lopata daca ma intelegi sau snur rolling on the floor sa fie frumusica nu zic miss rolling on the floor ca nu am nev dar in limita bunului simt laughing.
Cel mai important : sa stie sa iubeasca cu adevarat happy... si sa nu fie mincinoasa... asa cred eu happy
ASTA E PAREREA MEA
bft :*
Acu tu urmezi lasa-mi pm cum vezi tu un prieten / iubit cat de cat perfect thinking

1 răspuns:
| RoxyLove_5389 explică:

Dap de iubita ma refer