| PartyLoll a întrebat:

Cum trebuie sa arate pentru voi fata perfecta?(ma refer la fizic) happy

14 răspunsuri:
| Shaggy02 a răspuns:

Pai sa fie slabuta si nu prea inalta si sa aiba sanii happy

| DEBrown a răspuns:

Bruneta, ochi caprui, maxim 1.70. Cel mai important e sa avem multe in comun.

| positivity a răspuns:

Fata perfectă pentru mine: simplă, naturală, păr roşcat, ochi verzi, piele albă, sâni mici, timidă, sensibilă, slabă, nepiţipoancă, nemanelistă, simpatică, cu pistrui (sau fără, nu mă deranjează), sinceră, şi modestă.
http://www.deviantart.com/print/8397416/?itemids=185

| YONTU a răspuns:

Buna! happy
Mie, sa fiu sincer, imi plac fetele blonde, si... ele (fetele) ma atrag prin costumatia lor, care nu o poarta in fiecare zi!
Sunt mai multe chestii care ma atrag la ele, dar nu vreau sa dau mai multe detaliibig grin.

| GeosBIOS a răspuns:

Nu pun foarte mult pret pe fizic, insa tin sa fie placuta din acest punct de vedere (adica nici prea grasa, dar nici scheletica, de culoarea parului chiar nu-mi pasa si in general nu ma intereseaza daca are forme de genul 90-60-90, dar imi plac fetele cu un corp cat de cat armonios). Pun insa foarte mult pret pe stil si bun gust.(adica vestimentatia sa o reprezinte, machiajul sa nu fie exagerat si de obicei imi plac fetele care abordeaza un stil mai casual spre elegant)

| Iяiηα a răspuns:

O fata gen Kate Winslet,Inalta,subtire,Cu parul lung, roscat deshis spre aramiu, buclat, cu o privire blanda, simpatica. Exact ca si Kate:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Iяiηα a răspuns:

Si baietii...creti,cu par castaniu, ochi albastri/verzi, inalti, cu o privire blanda

| Iяiηα a răspuns:

Uite inca o poza

| PattyC a răspuns:

Blonda(cu ochi albastri) sa nu se macheze, inalta, si sa fie finuta

| adelina19 a răspuns:

AnnaLyne Mccord. e perfecta dupa parerea mea.
http://pildiralli.files.wordpress.com/......ctures.jpg

| ThatWeirdFuck a răspuns:

Roscata (as vrea de la natura + pistrui dar e bine si vopsita), sa nu fie schija, sa nu se macheze prea mult, sa aiba respect de sine (sa aiba grija de igiena), nu prea inalta, mi-ar placea sa aiba si niste tatuaje. big grin

| PartyLoll explică:

Fata=>Blonda sau satena -ochii verzi sau albastri, 170-74..Baiat=>ochii verzi, saten, inalt happy

| TDman a răspuns:

Aceeasi inaltime ca mine, cu parul lung, finuță, si sa fie frumoasa natural.

| EllaBella22 a răspuns:

Eu sunt fata deci la mine este brabat : par blond ochii albastri sa fie alb inalt. dar daca tot vrei si fata : roscata ochi caprui sa fie alba si nu inaltime medie (;