| isabellle a întrebat:

Băieţi! apreciaţi mai mult când vedeţi o fată nemachiată sau una machiată? [ fond de ten, etc ]

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Si Machiatul acesta este o adevarata "opera de arta" cine se pricepe nota 10:cine nu. adica majoritatea fetelor mai bine nu s ar mai machia ca mai mult s au uritit decit sa arate bine.Machiajul asta se face si el intr un anume fel nu asa pur si simplu.dar cum am spus si mai sus majrityatea fetelor indiferent de virsta n au habar sa se macheze si parca sunt de la circ.Asa ca eu apreciez o fata care Stie sa se machieze,>Dar sunt in plus si fete extrem de frumoase natural si care pur si simplu nu ai nevoie de nici un machiaj astfel de fete sunt extrem de frumoase si sunt adevarate Comori ale Naturiilaughing))

2 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Buna,eu o apreciez mai mult pe cea naturala(nu am nimic impotriva machiajului)!

| CartofKing a răspuns:

Sincer sa fiu dl ao vreme cand vad fond de ten imi vine sa vomit sincer prefer o fata macheata dar foarte putin cat sa ascunda impuritatile pieli nu ca mar deranja dar unele pers au un subiect de caterinca pe seama asta