| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, ce preferati la o fata?
Sa fie inalta / scunda, medie / plinuta / slaba, par lung / scurt, serioasa / amuzanta, sensibila / dura, timida / vulgara, angelica/ fitoasa.
Care e cel mai important aspect?
Conteaza sa fie inocenta, vulnerabila, sa aiba nevoie de protectie, sa fie inteligenta?
Sa fumeze?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numa mincinoase sant imprastiate prin lume, poate iau o chinezoaica o imbrac bine si macar sa faca curat si mancare dar stie ca o duce mai bine decat in saracie si batuta de comunistii aia de acolo.

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Scunda,medie, par lung, serioasa, sensibila, timida, angelica, inteligenta.Iar cu fumatul nu am treaba.

| OnuOnulică a răspuns:

1) Să fie scundă!
2) Medie...
3)Păr lung
4) Seriosă
5)Timidă
6)Angelică

Inteligenta!
Si da, contezasa fie doar inocenta si sa aiba nevoie de protectie.

| piTiCcu a răspuns:

Medie,slabuta,parul nu conteaza,serioasa,amuzanta, sensibila, timida, angelica, inteligenta etc.
Partea cu fumatul mai putin.

| iubaretulcata a răspuns:

Frumusetea,inteligenta,si frumusetea interioara... fumatul nu cred...

Răspuns utilizator avertizat
| Chrischan a răspuns:

In ziua de azi totate fetele fumeaza... vad absolut toate fetele din scoala cum fumeaza cand ma duc in sala de sport. Nu fumati nu va fac tigarile mai interesante si in legatura cu alelalte sa fie potrivita sti cum e un pic din toate ca asa e bine