| anonim_4396 a întrebat:

Cum preferi o tipă : înaltă/scundă, slabă/plinuţă?

Răspuns Câştigător
| Pisoiul a răspuns:

Pai cam asa:1.72 57 kg sa fie slabuta. Ochiii albastru, verde rar vad ceva frumos la o fata cu ochii caprui dar asta nu inseamna ca nu sunt fete frumoase pe pamant cu ochii caprui.Sa fie aranjata.Par saten, bruten nu imi place blond nici roscat.Sa fie vesela nu serioasa sa aiba 16 clase nu 12.Educatia e importanta in viata.Sa se joace cu mine sa ma alinte nu pot iubi o femeie care este serioasa.Este o diferenta intre oamenii seriosi si cei bine crescuti.Cei bine crescuti rad se joaca si glumesc dar nu folosesc injurii.Iar cei seriosi nu isi exprima sentimentele ca si cum ar avea ceva de ascuns sub pielea lor.
Foarte ciudat si Iisus Hristos (Dumnezeu) a spus asta Feritiva de falsii profeti care vor sa para miei caci sunt ca miei in blana de oi.De aici intelegem caci oamenii seriosi au ceva de ascuns din cauza ca nu isi exprima nici o data sentimentele.

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Înaltă arată mai bine decât scundă şi slabă decât plinuţă.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Nu inteleg de ce nu vreti sa fiti iubite pentru ceea ce sunteti.Cel mai important e caracterul, felul in care gandeste, in niciun caz felul in care arata.Dar baietii inteligenti stiu asta.
Bye!

| BogdyBogdan a răspuns:

Inalta si slabawinking