| anonim_4396 a întrebat:

BAIETI, ce va place cel mai mult la o fata? Ce atitudine ar trebui sa aiba?

Răspuns Câştigător
| AndreiB96 a răspuns:

Depinde de baiat, si nu prea ai cum sa iti dai seama straight face
Aspectul fizic reprezinta cam 50% ( daca nu chiar mai mult, la mine cam asa e ).
Daca vrei sa iti sporesti sansele si crezi ca te place cat de cat ( adica te baga in seama, iti spune " buna "; " pa " etc ) incearca sa te apropii de el, sa intri in discutie cu el mai ales cand este cu alti baieti ( e un fel de orgoliu al nostru, cand vad ceilalti se oftica unpic... in fine. o satisfactie prosteasca )

Sa revenim la subiect, in general eu ma uit prima oara la fata, par si caracterul fetei, nu conteaza cat de desteapta e atat timp cat e bine crescuta si finuta.

PS: Cea mai mare prostie a voastra e sa fiti baietoase, bleach

3 răspunsuri:
| sweet4ngel a răspuns:

Să fie de gaşcă, isteţe oarecum împotriva sistemului adică spre exemplu la şcoală să nu facă tot ce le zice profa sau alte chestii din asteawinking

| AndreisiMaicum a răspuns:

Sa fie desteapta (minim nota 7 maxim 10) si sa fie frumoasa

| Mcrgirl39 a răspuns:

Majoritate baietilor sunt niste superficiali (vezi cel de deasupra mea)...primul lucru care il cauta la o fata e frumusetea.
stii cum se spune: baietii se poarta cu fetele ca si cu cartiile; daca nu le place coperta nici nu se obosesc sa deschida cartea