| SlowLikeSnow a întrebat:

Baieti de ce 90% din voi va uitati la sani si fund(va holbati) cand vedeti o fata? mie una nu imi place dar in finestraight face

11 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Eu fac aprte din 10%laughingrolling on the floor minoritate:d

Banueisc ca le sunt din aia fara prietene care le palce doar corpulsad

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Nu vreau să fiu de partea băieţilor, dar o fată frumoasă trebuie să aibă fome, cât o fi ele de mici, dar măcar să aibă ceva acolo.Nu-s de acord cu silicoane sau cu celulită pe c*r, dar nu să fie 90-60-90 aşa cum UNII spun că sunt cele mai sexy femei din lume.oh go on
Totuşi, trebuie să ai şi tu acolo ceva, nu poţi fi nulă. Şi nu vorbesc despre tine, vorbesc în general.happy
Bye!kiss

Răspuns utilizator avertizat
| SlowLikeSnow explică:

Markelynio ...Eu ma refeream ca nu imi place sa se holbeze un baiat(mai multi) la formele mele nu ce ai inteles tu.

| Helpmeeveryday a răspuns:

Buna! Sunt fata, dar daca nu te superi iti raspund si eu!
Imi aduc aminte ca am vorbit o data cu un baiat, actualul meu prieten[pe atunci doar amici] si mi-a spus ca lui ii place sa prieveasca, dar sa nu puna mana! Lui i se pare o prostie daca pui mana unei fete pe fund sau sani ori ii dai cu palma! A zis ca nu are la ce sa se uite adica daca te uiti din spate te uiti daca e strambalaughingfii serioasa!

Mda asta mi-a zis el! Ce parere am eu despre asta:"Mai bine te uiti sa vezi daca are colona stramba decat sa te uiti la fund si sani!"

| Pregnant a răspuns:

Pai orice baiat are gandul la un singur lucru: sexul! Si pe ei ii excita sanii si fundul, facand-o pe fata mai atractiva pentru ei. Eu de ex prefer o fata frumoasa la fata si celelalte zone mai reduse, decat una prea prea in acele zone si urata.

| MANDY_2679 a răspuns:

Sunt fatalaughingdar am fost surprinsa intr-o zi cand doi baieti de la liceu se holbau la mine... dar nu unde zici tu. unul din ei ma privea ff dulce in ochihappysi celalalt zambea si vobeau cevalaughingdespre mineblushingvezi... 10% existaa.restu' e CANCANstraight face

| BucatăDeTort a răspuns:

Deoarece nu-s baiat nu raspund, intrebtongue:
tu ai vrea ca baietii cand te vad pe strada sa te opreasca si sa iti puna intrebari de cultura generala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii psihologi afirma ca in mod inconstient, barbatii cauta o viitoare partenera care sa fie sanatoasa pentru a perpetua specia, iar o femeie cu forme poate avea o sarcina mai sigura.
Sau, le place sa se uite fiindca stimulii vizuali predomina la felul in care ei percep lumea.
Sau, pur si simplu admira; si noi ne uitam din cand in cand la alte fete, sa observam vestimentatia, manierele etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce *** nu`ti convine?
daca nu le aveai te plangei si ai fi dat orice sa se uite unu la tine.
nu mai comenta si multumeste

| nuta a răspuns:

Si eu ca fata ma uit la fundurile baietilor
iar ei la al nostrulaughing