| Astasunt a întrebat:

Baieti voi la ce va uitati prima data la o fata (fund, sani, fata, caracter)?funda

7 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Primele trei.
Caracterul nu poate fi descoperit la prima vedere.
Sînt unele femei frumoase ca niște îngeri și rele ca niște scorpii.

| Ryuzaki a răspuns:

Par, fata, ochi si stil vestimentar.

| apples a răspuns:

Cand vad o fata pe strada in primul rand ma uit la caracter, intr-adevar.

| MMORPG a răspuns:

Pai caracter si fata nu conteaza neaparat fund si sani ps:la fund si sani se uita perversi... sper ca ti-am fost de ajutor

| AndreeaWTS a răspuns:

Vezi, de-asta nu e bine să mergi cu caracterul la vedere.
Că se holbează toți bărbații. laughing

| Shadowluc a răspuns:

MMORPG... esti patetic... rolling eyes adica tu te-ai pune cu o supraponderala nu? adica la fund si la sani se uita doar perversii nu? Sa fim seriosi.conteaza si partea estetica. Acum depinde de barbat.Intr-un final barbati tin cont de tot de ce ai spus tu mai sus happy

| Rockart a răspuns (pentru Shadowluc):

Ce au fetele supraponderale? Sunt foarte dotate. laughing