| MissFashion a întrebat:

Baieti spuneti si mie va plac fetele slabe sau mai plinute, scunde sau inalte, Si ce v-ar placea sa vedeti la o fata cum ar trebui sa fie ea?big grin

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Mmm...dacă iubești o tipă, poate să fie oricum.

| Nicu_9539 a răspuns:

Poate sa fie si plinuta si slaba rau dar nu cu fite sa se creada ``steaua de pe cer``(cat de frumoasa ar fi) si sa nu fie genul ``pitzii` si sa simti ca te iubeste

| FallenDude a răspuns:

Sincer, inca nu am prietena si am 14 ani dar nici nu doresc una acum pentru ca nu cred ca sunt pregatit dar daca ar fi sa aleg o fata nu m-ar interesa foooarte mult aspectul fizic...ci mai mult cel interior pentru ca o relatie se bazeaza pe iubire/intelegere/sinceritate si pentru mine cele 3 calitati pe care le-am enumerat ar fi de ajuns happy Un mic sfat : Orice fata mica/mare plinuta/slabuta are pe cineva acolo undeva happy Sper ca te-am ajutat

| LoveYou_5971 a răspuns:

Hey stiu ca aceasta intrebare e pentru baieti dar am un frate si are 14 ani si mereu i-am cunoscut iubita...sa sti ca alege ceva intre slaba si grasa...si nici prea inalte, preferabil umpika mai scunde ca el(are 1, 70m)important e sa iubesti acea pers.nu atractie fizica

| eddward7 a răspuns:

Eu prefer fetele mai inalte dar nu slabetongue ca batulaughing sa fie potrivita, si intai la fata sa te uiti, ca degeaba are ea cur, tate si cand te uita la fata iei sa nu te sperii.sa sti ca sunt si fete perfectetongue

| iliusha96 a răspuns:

Mmm.sincer cred ca la majoritatea baietilor le plac fetele nici plinute nici slabe tare :X pe mine ma atrag fetele care sunt cu picioarele pe pamint, si in primul rind corpul/figura ei laughing parerea mea...