| Robertadulcik a întrebat:

Pentru baieti: de ce nu va plac fetele scunde? crying ce anume au cele inalte si nu au cele scunde? De ce e frumos ca fata sa fie cat mai inalta?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Habar n-am.
Mie nu-mi plac fetele înalte. Consider că o fată trebuie să fie cât mai mică, mai delicată, mai fină. Nu din pricină că eu sunt scund, dimpotrivă am 1.80 m. Dar nu mi-ar place ca o fată să fie mai înaltă ca mine sau cu doar cu câţiva cm mai scundă ca mine, ca în cazul în care poartă nişte tocuri de vreo 15 cm o să fie o pălugă de 2 metri să mă caţăr pe ea. Pentru mine o fată e perfectă de la 1.55 m până pe la 1.70 m, maximum. Mie mi se pare că fetele scunde sunt mai bine "definite" la corp.
Aaa, iar acum să clarific chestiunea cu frumuseţea la o fată înaltă. Băieţilor le plac fetele mai înalte fiindcă au picioarele mai lungi şi sunt mai suple.
Oricum, de când am avut o colegă în clasele liceeale de 1.85 m şi era o enervantă, am refuzat multe fete pe motiv că erau înalte.
Deci... mie nu-mi plac. Îmi plac fetele scunde.winking

| Robertadulcik explică (pentru KristalPop):

Multumesc, ๔єคtђAngelComeFromнєℓℓ4U666! :* M-ai inveselit putin. Eu sunt foarte scunda am 1.54 si ma consider foarte mica.

| KristalPop a răspuns (pentru Robertadulcik):

Stai liniştită că nu eşti chiar aşa scundă. Plus că înălţimea nu te dezavantajează cu nimic. Eu am avut un meci cu un tip de 1.67 şi mi se părea foarte scund în comparaţie cu mine care am 1.80 m. Dar m-a rupt în bătaie. laughing

| Robertadulcik explică (pentru KristalPop):

Da?laughing Ce meci?

| KristalPop a răspuns (pentru Robertadulcik):

Acum, câţiva ani, la un meci de box.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu dispera, Roberta! Fiecare cu preferinţele lui.
Cine te va iubi, te va iubi exact aşa cum eşti.

| mgtow a răspuns:

Au pretentii sa fie ca ei ca sa isi faca datoria bine la pat ori de rusine sa nu rada lumea cand ies cu ele pe strada. Mie nu imi mai plac deloc fetele, vor bani multe din ele apoi renunta la cel care o iubeste cand ie lumea mai draga.

| Felys a răspuns:

Sunt si baieti scunzi de inaltime, fiecare isi gaseste perechea

| Adelina004 a răspuns:

Deci roberta, baietilor le plac genul acesta de persoane pentru ca fetele inalte au mai multe avantaje si sunt si mai bine proportionate, adica daca ele se ingrasa nu se vede insa daca esti scund/a se observa mai repede. Insa cine te v-a placea te v-a placea asa cum esti, nu fii trista :*

| IngerG a răspuns:

Sincer eu nu m-am uitat la o fata la inaltime.

| ovidiuuuu a răspuns:

Mie unu imi plac fetele sub 1.70, nu de alta da eu am 1.72 dar oricum si fetele mai scunde sunt frumoase de ex andra cred ca are 1.65 si ce frumoasa si cunoscuta ii, daca esti frumos(a) nu conteaza inaltimea