| andradapop212 a întrebat:

Baietii care fumeaza in fata fetelor, vor sa se dea mari sau se la alunge?laughing voi ce credeti?

12 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cum sa le alunge? daca le alunga is gay. Fumeaza ca sa se dee mari

| Drolja a răspuns:

Să le aburească

| Axys a răspuns:

Eu zic ca asa le vine sa fumeze happy eu nu vad nimic rau in asta fumezi unde vrei tu si daca nu le convine sa pastreze distanta big grin pai ce eu cand fumam laughing e zicem inainte fetelor eu aprind o tigata daca vreti stati langa mine daca nu nu ma suppaar laughing trebuie sa fi si un pic indiferent ele sau ei trebuie sa te acepte asa cume sti bunr au fumator ne fumator big grin

| VibeTrix a răspuns:

Vor sa le cucereasca smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca un baiat daca este fumator si daca te respecta nu fumeaza in fata ta si se da la o parte, iar daca nu te respecta si ii este indiferent de tine, poate iti da un fum si tie )

| Cσcσ a răspuns:

Unii o fac doar ca sa se dea mari. Aici ma refer la pustii aia abia intrati in liceu. Altii, aia mai mari si mai maturi, fumeaza pentru ca deja nu se mai pot lasa de tigari, iar cand au chef de fumat, nu mai conteaza daca sunt fete langa ei, pur si simplu o fac. Sa stii ca fetele pot fi parte din gasca lor, iar unele fete fumeaza mai mult decat baietii.
Mie imi sunt indiferente aceste persoane, fie ca sunt fete sau baieti, asta pentru ca in familia mea se fumeaza din ambele parti.
Pa!

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Cred ca vor sa se dea mari cocosi. Nu imi plac baietii care fumeaza, dar daca lor le place, sa stea acolo undde vor ei, nu cu mine. laughing

| intrlp a răspuns:

Sunt de acord cu Caca.(frumos nume)

| Se7en98 a răspuns:

Deci sa-ti zic ce faza am facut in a 11-a. deci toti ma stiau de baiat cuminte si timid. care niciodata n-ar face ceva rau si chestii de astea. pana intr-o zi cand eram asa de enervat si am iesit fix in curtea scolii, mi-am aprins o tigara in fata tuturor (nimeni nu stia ca fumez). si sa vezi cum se uitau toti la mine... si discutau intre ei si fetele erau ceva gen. wow. asta fumeaza? nu o sa uit acea zi niciodata

| Babby18 a răspuns:

Se cred baieti de cartier. laughing

| Fukurō a răspuns:

Poate se cred mai cool. Poate doar se descarca. Poate sunt stresati. Depinde de persoana... majoritatea vor sa arate cat de cool sunt in fata lor, si mare parte din ei esueaza.

| Ducbuc90 a răspuns:

Asta e un gest de maturitate puerila! ii vezi prin baruri cu tigara in mana in clasa a 9 a chiulind de la ora de romana cu cotul sprijinit pe masa si o figura de parca le au vazut pe toate isi inchipuiesc ca sunt mafioti americani la un pahar de bautura desi ei nu sunt decat niste mucosi abia intrati in liceu