| vyrlays a întrebat:

Baietii iubesc la fete figura, comportamentul etc.
Dar fetele ce iubesc la baieti?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Primul lucru este aspectul fizic

| RAY a răspuns (pentru RAY):

De la a place pana la iubi este cale lunga https://www.youtube.com/watch?v=grf3t5z1pjg

| IoanaRoman09 a răspuns:

Cand m-am indragostit pentru prima data mi-am dat seama ca la el iubeam tot ce in general nu suportam : ))))

| RastaSmokeK a răspuns:

Iubesc baietii ce asculta, inteleg si isi dedica timp pentru acestea.Adora cand baietii sunt tandrii si grijulii,si mai ales cand le fac cadouri mici, gen:ciocolata(sau orice e dulce), o bratara, o iesire in parc, etc.
Le plac cand baietii se implica in problemele acestora si le sunt alaturi. Sper ca te-am ajutat!
#Smoke
#Wolverine
#Kill
#Weed