| rosu4ever a întrebat:

Baietii prefera fetele inalte sau fetele scunde

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O inaltime de 1. 70 ar fi ideala. Dar nu e asta o problema. Daca ma inteleg bine cu o fata inaltimea nu e asa mare problema.

| fluturas a răspuns:

Inalte, dar mai scunde decat ei tongue

| Ana a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia, ma gandesc ca daca un baiat este scund prefera o fata tot atat d scunda, iar baietii inalti prefera o fata la fel d inalta sau mai scunda.

| Диана a răspuns:

Depinde de fiecare baiat.
Adica... Baietii inalti prefera de obicei fetele inalte( ca doar nu o sa umble unu de 1. 80 cu o fata de 1. 50) iar cei mai scunzi fetele mai scunde.Depinde de fiecare. thinking

| Irina117 a răspuns:

Păi depinde! Dar unii băieţi prefera fetele mai înalte.Adică să nu fie cu jumătate de metru mai mică dar nici cât o girafă! Unii preferă să fie cam la aceiaşi înălţime!
Serios, depinde de fiecare!

| Ingerashஐ♀。◕‿◕。 a răspuns:

Pai normal ca prefera fetele mai scunde decat ei, sau mai inalte decat ei cu max. 5 cmhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare baiat are criteriile lui.
Toti suntem diferiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu, ceva mai scunde decat ei, deci mai micute, totusi nici scunde, dar nici palugihee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza. Mai important e sa te intelegi bine.winking