| emmacr14 a întrebat:

De ce baietii nu sunt asa de atrasi de fetele inalte si sunt mai atrasi de cele scunde?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Pentru că cele scunde le inspira sentimentul de protectie, de grijă, foarte important pentru orgoliul masculin. Plus că in pat te descurci mai bine cu una mai mica, decat cu una de 1.80

| UnBroken2016 a răspuns (pentru raluk27):

°Plus că in pat te descurci mai bine cu una mai mica, decat cu una de 1.80° spui din experienta sau doar incerci sa pari ca le stii pe toate? Prima parte ai cam nimerit-o dar a 2 ai facut accident rau de tot.

| raluk27 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Daca unu are 1.72 m si se combina cu una de 1.88 m, cam cum crezi ca va fi?

| raluk27 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Sau iti place cu paianjenul in pat si cand o dai pe spate sa te uiti cum se balangane lustra?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru raluk27):

Omu a zis fata inalta nu mai inalta. Deci nu se vorbeste aici de fete mai inalte doar de inalte. Mare diferenta. Plus ca in pat rareori conteaza inaltimea, daca stii ce sa faci. Asta o spun din experienta mea si a multor persoane cu care am vorbit.

| raluk27 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Mai bine zis: daca găsești pozitia. Ca degeaba stii ce sa faci, dacă nu ajungi.

10 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Pentru ca baietii din ziua de azi sunt mai scunzi.Cum arata o fata inalta pe langa un baiat scund? Nu prea bine.

| Lawliet14 a răspuns:

Pentru ca fetele scunde sunt atat de dragute.

| UnBroken2016 a răspuns:

Pentru ca sunt papa lapte si se intimideaza de una asa inalta ca ei. Alt motiv nu vad.

| Klandestin a răspuns:

Pentru ca ei vor suflet si fund mare.

| Anonymy05 a răspuns:

Fiindca de obicei in cupluri baietii sunt mai inalti.