| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a întrebat:

Baietii, prima oara cand vedetri o fata la ce va uitati? Si ce va atrage la o fata? Stiu, fiecare baiat are gusturile lui, nu intentionez sa ma schimb, sunt curioasa voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Pai aspectu fizic si sinceritatea

| Daniel TM a răspuns:

Prima data cred ca ma uit la fata ei si un pic la aspectul fizic.

| koby a răspuns:

Pai sincer sa fiu o analizez din cap pana in picioarehee hee.
Daca simt ceva pentru ea nu pot sa zic:mama ce cur are sau mai stiu eu ce(cum facem noi baietii), t atrage altceva, asta chiar nu stiu sa explic poate farmecul ei sau felul ei de a fihappy. Si nu mai stau sa scriu ce gen de fata imi place ca am mai scris si la alte persoanelaughing.