| ihavenoidealel a întrebat:

Baietilor, ce va place la o fata? caracter+fizic.

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

La caracter sa fie timida si la fizic...mai chubby sa am de ce apuca.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Daca as fi baiat mi-ar place EU laughing =jajaja =]] glumeam.happy obsersv ca mare majoritate a baietilor cauta fetele mai ''bagaboante''.; d si sa arate ca Angelina Jolie =]]] P.S! acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare! =]]

| Marsy27 a răspuns:

Sa fiu sincer, ambele. In general caut fete cuminti, sa arate binisor, fara fite si alte d-alea.