| tweety_8071 a întrebat:

Baietilor cum arata fizic fata ideala? dar la caracter cum ati vrea sa fie o fata care v-ar inebuni?big grin

19 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Ca mine.

| inna a răspuns:

De fapt ctiticul ma place pe mine, dar nu vrea sa recunoasaca chatterbox...deci ca mine arata fata ideala pentru el rolling on the floor

| inna a răspuns:

Am zis ideala...sa nu se inteleaga gresit.Ideala pentru criticul doarhee hee

| inna a răspuns:

Ciudat, mie imi zice in fiecare seara ca pe mine ma iubeste day dreaminghee hee)

| inna a răspuns:

Hai ma criticule tu nu mai stii de gluma? laughing

| oz a răspuns:

Fata ideala? ca fata asta :)--> http://www.youtube.com/watch?v=uIvNB3WnvFs
caracter...hmm...sa nu fie "cicalitoare"...si sa fim pe aceiasi lungime de unda...si eventual...cand incet incet ma decolorez...sa puna mana pe pensula si sa mai "mazgaleasca" putin cu niscaiva culori...ca altfel ma alb-negresc.

| Bloo2 a răspuns:

90-60-90 laughing

| tweety_8071 explică:

Pff....vad ca am deschis site de matrimonialerolling on the floor

| tweety_8071 explică:

Ok.deci criticul...pe care o vrei? ...sau mai bine pe amandouasmug...hmmm.ce zici?tongue

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@criticul adica asa arat eu pentru tine? thinking thinking
crying
laughing rolling on the floor

bineeeeeee...las' ca dau eu de tine! :p

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@inna deci deja se declara razboi! criticul ma place pe mine! punct! ai inteles? thinking

sau vrei sa ne luam la fight? thinking
laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Draga @inna te minte! cu mine vb in fiecare zi si imi zice ca sunt unica pentru el!winking asa ca no chance baby! laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@criticul declara-mi iubirea aici si acum sa afle toata natiunea TPU! hai nu fi timid! laughing stiu ca asta iti doresti si tu, sa afle toata lumea ca pe mine ma iubesti big grin

rolling on the floor rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@tweety neeeahhh big grin nu e de matrimoniale...aici se tine razboi...se disputa dragtostea lu criticul laughing

| eu_2619 a răspuns:

Nu exista fata idealatongue, existi tu.Baietilor le plac fetele naturale nu cele care vor sa fie altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa o gasesc, iti spun cum arata d. p. d. v fizic...cat despre cealalta latura, are nevoie de trei lucruri: inteligenta, simt al umorului si rabdare(cu mine).hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mica, grasa si bondoaca...
Caracter: Moracanoasa, sa nu stie sa glumeasca si cu coasa in mana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-mi placehee heeia sa vedem noi, ce imi oferiti voi mie?
Ce va face sa credeti, ca voi sunteti femeia ideala pentru un baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana_sw33ty si @inna. ambele pareti prea cicalitoare pentru a fi fata ideala. laughing rolling on the floor)
Fizic am mai descris-o odata: bruneta (de preferat creata laughing ), ten creol, ochii verzi sau caprui, de inaltime medie si cu un corp perfect! Dpdv moral sa fie sincera, sa aiba inceredere in mine, sa ma iubeasca si sa nu stea cu gura (si ochii) pe mine laughing)