| YoungSteve a întrebat:

Baietilor le sta bine cu parul lung sau scurt? Funda pentru cea mai buna explicatie

Răspuns Câştigător
| Meandjustme a răspuns:

Depinde de constructia fiecaruia. Cei care is mai muschilosi si au trasaturi mai masculine asa le sta bine in general cu parul scurt, cei cu trasaturi mai feminine le sta bine cu parul mai lungusor.Adica asta am observat eu.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie imi plac mai mult cei cu parul mai lung, cu o freza ingrijita, adica sa nu isi puna doua borcane de gelI don't want to see

| gigiro a răspuns:

Vreau sa fiu sarcastica si chiar daca ma vei dezaproba, nu ma voi supara. Parul lung la baieti, aduce a primitivism. Popoarele tribale care nu cunosc prea bine sculele, nu pot si nu stiu sa se tunda. De altfel, ei nici nu se spala. cu sampon. Ai sa-mi spui, da, dar e asa si pe dincolo daca e ingrijit.Eu am sa-ti raspund: stii, am fost o fana de-a lui Florian Pittis, dar tot nu mi-a placut parul lui. Mie personal, imi place stilul roman, care inseamna pentru mine ingrijit si plin de virilitate.Si am mai spus-o pe acest site, un barbat care sta in baie si-si ingrijeste podoaba capilara, e oribil. Sa nu mai vorbim de cei mai in varsta, cu fire albe si cu coada de cal.Ai sa-mi spui ca am prejudecati, dar nu e asa. Pur si simplu nu-mi plac barbatii cu parul lung. Tot asa nu-mi plac fetele care fac tot posibilul sa fie baietoase. Poate mi se par efeminati, nu stiu.

| nana a răspuns:

Salut YoungSteve. Stii versurile lui Florian Pitis?,, Nu conteaza cat de lung ai parul, ci cat de mult gandesti?´´ Depinde de fizionomia fiecaruia, cat de bine ii sta cu parul lung sau nu. Fiecare este liber sa isi poarte podoaba capilara cum vrea, si cum se simte bine in pielea lui. Cred ca nu trebuie sa ceri parerea nimanui, atata timp cat tu sau alta persoana se simte bine intr-un anumit fel sau stil vestimentar. Fiecare este unic in felul lui. Conteaza sa te simti bine asa cum esti. Succes. Pup.
nana

| Jadis a răspuns:

Mie imi plac baietii cu par lung dar nu foarte lung. Cam cum il au zac si cody laughing Mie chiar imi plac baietii cu parul blond si mai lung ca al lor sau baietii bruneti dar cu par mai scurtwinking. Unu baiat brunet cu par lung nu arata bine de loc. Un baiat blond cu par scurt arata binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fizicul fiecaruia, sunt baieti care le sta bine cu parul lung.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca baietii nu suporta parul lung. Nu cunosc foarte multi cu parul astfel. Cred ca cel mai potrivit pentru un baiat ar fi parul mediu... sau mai lung decat scurt. Da bine iarna, sa nu le inghete inteligenta. Parul lung, de fata, la un baiat nu il consider o mare parte interesanta. As fi incantata, totusi sa vad un baiat cu doua codite :)).
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:30&biw=1280&bih=781 - Pe asta l-as ocoli. Bineinteles, exceptii sunt. De ex. aia care canta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu se generalizeaza. Depinde de fiecare baiat in parte. Sunt baieti carora le sta bine cu parul scurt si baieti pe care ii prinde mai bine parul lung. Mie imi plac mai mult cei cu parul scurt. Cei cu parul lung par mai... feminini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1:Conteaza foarte mult forma fetzei (ma scuzati ca scriu cu tz dar nu vreau sa confundati cuvintele). Si 2:conteaza foarte mult sa-ti si placa sa-l porti.